]
وکلای کرجحقوق و قوانینرزومه 10 بهترین وکیل ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402رزومه 10 تا از بهترین وکیل در آزادگان کرج | آکام وکیلرزومه 10 تا از بهترین وکیل در گوهردشت کرج | آکام وکیلرزومه 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج در سال 2024رزومه 12 بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 2024رزومه بهترین وکیل خانواده کرجوکلای موفق در طلاق توافقی در کرج در سال 1402

سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری |akamvakil2024

خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری، فعال در شهر های تهران، کرج و استان مازندران است. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد اسلامی کرج است.

خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در آکام وکیل کرج است.
خانم سلاله آزادی تا کنون بیش از 600 پرونده حقوقی، کیفری و خانواده را با موفقیت 88 درصدی به سرانجام رسانده است.

خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند، ایشان در دانشگاه مازندران تحصیلات دانشگاهی خود را با کسب مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به پایان رساندند. خانم آزادی در سال 1398 عضو رسمی کانون وکلای دادگستری شدند.

خانم آزادی از آن زمان تا کنون 500 پرونده بسته شده با آمار پیروزی 90 درصدی را دارا هستند. این میزان میانگین حدود 100 قبول پرونده در سال را نشان میدهد، که نمایانگر سهل گیری در قبول پرونده و رضایت موکلین از حق الوکاله اعلام شده از سوی وکیل است.

همچنین پیروزی 90 درصدی در مقیاس کلی پرونده ها نشان دهنده علم حقوقی بالا و تعهد و پشتکار عالی است که خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج را به عنوان یک وکیل در لیست بهترین وکیل کرج قرار می دهد.

رزومه تحصیلی خانم سلاله آزادی:

 1. کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مازندران
 2. خانم سلاله آزادی 5 سال سابقه کار در حوزه وکالت را دارند.
 3. رتبه 23 آزمون وکالت
 4. رتبه 36 آزمون اختبار
 5. آشنایی کامل با دادگاه ها و مراکز قضایی استان تهران، البرز، مازندران و زنجان

آدرس: کرج،کنارگذر آزادگان، جنب سازمان تامین اجتماعی، برج سایه، طبقه سوم، واحد7

پارکینگ: روبه روی سازمان تامین اجتماعی و پارکینگ عمومی واقع پشت سازمان تامین اجتماعی

لطفا جهت هماهنگی برای مشاوره و یا تایین قیمت حق الوکاله با شماره های زیر تماس بگیرید :

تلفن :  09123693046

تلفن : 09197027258

تلفن اپراتور: 02634433276
تحصیلات و سوابق بهترین وکیل کرج:

⚖️💡👁️ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا
📚💼🎓 تخصص:به ترتیب کیفری، ملکی، خانواده
💬📝 خدمات وکلا:مشاوره با تایم آزاد و ثبت قرارداد وکالت
👥🤝💼 موکلین مطرح:وکیل طلاق طرف مقابل بازیگر سینما، بانک های خصوصی

آنچه در مقاله سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری میخوانید

6 مورد از تخصص های خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری

خانم سلاله آزادی و توانایی های ایشان در امر وکالت.
خانم سلاله آزادی در لیست بهترین وکیل کرج در سطح استان البرز

سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، یک وکیل خوب است که در 6 مورد از تخصص های خود بسیار موفق عمل کرده است.

او در دعوی ابطال سند رسمی، دعوی طلاق یک طرفه، دفاع پرونده کلاهبرداری، شکایت پرونده تجاوز، انواع پرونده ملکی و پرونده ارث تخصص دارد.

سلاله آزادی با تجربه و مهارت خود در حل این موارد به نتایج مطلوبی دست یافته است.

اگر شما به دنبال یک وکیل ماهر و با تجربه در این زمینه ها هستید، سلاله آزادی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

نظر خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری درباره دعوی ابطال سند رسمی در کرج

خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در پاسخ به این سوال که نظرتان راجب دعوی ابطال سند رسمی چیست و چرا مردم باید نسبت به این دعوی وکیل بخواهند؟ پاسخ دادند:

ببینید ممکن است دعوی ابطال سند رسمی دلایل متفاوتی داشته باشد، اول اینکه اصل سند ممکن است درست تنظیم نشده باشد، شرایط اصل صحت معامله ماده 190 قانون مدنی ممکن است که تطابق نداشته باشد.

ممکن است که سند با اکراه و تهدید تنظیم شده باشد، یا ممکن است سند به صورت سوری تنظیم شده باشد و معامله به قصد فرار از دین باشد، ممکن است دفترخانه ای که در آن سند تنظیم شده شرایط تنظیم سند را رعایت نکرده باشد، مثلا از شهود ذیل قرارداد به درستی اثر انگشت و امضا نگرفته باشد، جعلی صورت گرفته باشد که به اساس سند لطمه وارد کند که ضرر و زیانی رو به مراجع ما وارد کرده باشد.

ممکن است سند رسمی به وسیله اشخاص محجور تنظیم شده باشد، اشخاصی که به هر دلیلی توانایی تصمیم گیری درباره زندگی خود و مال و اموال خود را ندارند.

به هر صورت اشخاصی که به این دعوی برخورد می کنند و مسیری بدون وکیل را پیش میگیرند، اکثرا به مشکلاتی از قبیل دادخواست اشتباه، لوایح اشتباه و در کل نقشه راه اشتباه می خورند.

بهترین سفارش من به عنوان وکیل پایه یک دادگستری این است که پرونده ملکی را کلا به یک وکیل متخصص ملکی بسپارید، چون ضرر در اینگونه دعوی بسیار سنگین است و با یک وکیل آگاه به کار به بهترین نتیجه می رسید.

سلاله آزادی وکیل طلاق یک طرفه

سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری
سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 90 درصد پیروزی در پرونده های انجام شده یکی از بهترین وکلای کرج است.

سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، یک وکیل خوب برای طرح دعوی طلاق یک طرفه است. او با تجربه و مهارت خود در حل این نوع پرونده ها به نتایج مطلوبی دست یافته است. سلاله آزادی با دانش و تخصص خود در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا در دعوی طلاق یک طرفه خود به نتیجه مطلوب برسید. اگر شما به دنبال یک وکیل ماهر و با تجربه در این زمینه هستید، سلاله آزادی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

سلاله آزادی وکیل دفاع در پرونده کلاهبرداری

سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج، یک وکیل مناسب برای دفاع در پرونده های کلاهبرداری است. او با تجربه و مهارت خود در حل این نوع پرونده ها به نتایج مطلوبی دست یافته است. سلاله آزادی با دانش و تخصص خود در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا در دفاع پرونده کلاهبرداری خود به نتیجه مطلوب برسید. او با بررسی دقیق جزئیات پرونده و استفاده از مستندات و شواهد موجود، دفاعیه قوی برای موکل خود تدوین می کند. اگر شما به دنبال یک وکیل ماهر و با تجربه در این زمینه هستید، سلاله آزادی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

‫3 دیدگاه ها

 1. سلام آیا وکیل باید حق الوکاله رو همون اول از موکل دریافت کنه و ربطی به موفقیت در کار نداشته باشد من الان رو راضیش کردم بصورت قسطی پرداخت کنم و هنوز جلسه اول دادگاه هم نرفتیم و تا حالا 15 ملیون از 53 ملیون قرار داد پرداخت کردم از زحمات شما و پاسخگویی از پیش تشکر میکنم

  1. سلام
   تضمین موفقیت در پرونده برای وکلا ممنوع، دلایلی از جمله عدم اعتماد موکل به وکیل، عدم صداقت موکل و وکیل نسبت به هم، دعوی مربوطه به پرونده، نظر قاضی، تجربه وکیل و غیره می تونه باعث تاثیر گذاشتن روی پرونده بشه.
   وکلا حق الوکاله را نسبت به پرونده اعلام می کنند و تمامی پرداختی ها توافقی است.
   وکالت هم یک شغل است و هر شغلی حقوق و دستمزدی دارد، وکلا معمولا برای شروع کار پیش پرداختی نسبت به پرونده اعلام می کنند که اگر دو طرف رضایت داشته باشند بعد از انتقال پول و نوشتن قرارداد حق الوکاله و اعلان وکالت از جانب وکیل، کار وکیل برای رسیدگی به پرونده شروع می شود.

  2. ولی اینکه وکلا همگی مبلغ کل قرارداد را قبل از انجام وکالت در پرونده از موکل بخواهند، نه چنین چیزی نیست،هر وکیل استراتژی مالی خود را دارد، شما می توانید با پرس و جو از وکلای دیگر قبل از انتخاب وکیل درباره حق الوکاله تصمیم درستی بگیرید. جواب خانم آزادی در پاسخ به این سوال: قانون می گوید وکیل باید طی 2 یا 3 مرحله حق الوکاله را دریافت کند، 60 درصد در مرحله بدوی و 40 درصد در مرحله تجدید نظر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس