]

وکلای کرج

بهترین وکیل ها در کرج
وکلای کرج با تفکیک تخصص در آکام وکیل

وکلای کرج در آکام وکیل تفکیک شده اند به وکلای با تخصص خاص و وکلای محله های کرج، هر یک از این وکلا صفحه ای اختصاصی در آکام وکیل دارند و می توانند درخواست ویرایش آن را بدهند.

همجنین وکلای کرج پاسخ گو هستند به سوالات شما کاربران در قسمت دیدگاه ها و همچنین شماره تماس وکلای کرج و آدرس وکلای کرج در صفحات مربوطه درج شده است.

درج رزومه وکلای کرج

درج رزومه وکلا در آکام وکیل به این صورت است که وکلا ابتدا گزارشاتی نسبت به پرونده های انجام شده خود ارائه میدهند، همچنین میزان تحصیلات و شماره پروانه آنها اعتبار سنجی می شود.

پس از اعتبار سنجی به نسبت تعداد پرونده های انجام شده و به نسبت اکثریت پرونده های انجام شده توسط وکلای کرج، همچنین به نسبت میزان پیروزی، در بهترین وکلای کرج رنک بندی می شوند و در رنکینگ وکلا در آکام وکیل منتشر میشوند.

مسئولیت آکام وکیل

آکام وکیل هیچ گونه مسئولیتی در قبال قبول پرونده توسط وکلای کرج منتشر شده در سایت ندارد، لذا آکام وکیل یک سایت انتشار مطالب حقوقی است و صرفا به جهت ارائه محتوای حقوقی مطالب مربوط به وکلای کرج منتشر شده است.

چرا از آکام وکیل یک وکیل انتخاب کنیم؟

سایت های آکام وکیل در حال رشد و ارتقاء است و به طور میانگین هر چند ماه یک بار یک سایت آکام وکیل در یکی از شهر های ایران تاسیس میشود و ما در حال برند سازی و افزایش کیفیت محتوای حقوقی هستیم. از این رو جلب اعتماد کاربران از سایت های آکام وکیل، مهمترین هدف ماست.

بطور مثال در قسمت دیدگاه ها و نظرات، اگر شما کاربر گرامی انتقادی از وکیل ها داشته باشید، قدرت رنکینگ آن وکیل کم شده و در سایت های آکام وکیل تنزل رتبه پیدا میکند و اگر از وکیلی نسبت به تجربه تعریف شود، آن وکیل در دسته های بالاتر قرار میگیرد.

در آکام وکیل ما وکلا را در دسته های 20 و 40 تایی قرار میدهیم و اولین رتبه ها معمولا نشان دهنده بازخورد عالی کاربران به آن وکیل و کیفیت عملکرد و تعدد پرونده ها می باشد.

دکمه بازگشت به بالا
تماس