]

رزومه 10 بهترین وکیل ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402

رزومه ده نفر از بهترین وکیل های ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402
وکلای ملکی کرج و بهترین وکیل ملکی کرج از لیست وکلای ملکی را در سایت مشاهده کنید.

بهترین وکیل ملکی کرج را می توانید از لیست اعلامی ما از وکلای ملکی کارآزموده و عضو کانون وکلای دادگستری انتخاب کنید. لازم به ذکر است هر یک از وکلای اعلام شده در موضوعات ملکی تبحر و تخصص دارند، در موضوع بهترین بودن نیز ما این را به شما می سپاریم تا انتخاب کنید.

ما رزومه وکلای ملکی را از لیست بهترین وکیل ملکی کرج به ترتیب درصد پیروزی و حجم پرونده های انجام شده در اختیار شما می گذاریم.

از آنجایی که آدرس دفتر این وکلا و تلفن شخصی این وکلا در سایت منتشر شده است، پیشنهاد می کنیم با این وکلا تماس بگیرید و درباره پرونده ملکی خود مشاوره بگیرید.

لیست وکلای منتشر شده در آکام وکیل از وکیل ملکی در کرج به شرح زیر است و شما می توانید با کلیک روی لینک رزومه را مشاهده کنید:

  1. سلاله آزادی وکیل ملکی کرج
  2. رامین صمدی وکیل ملکی کرج
  3. بهرام پیر محمدی وکیل ملکی کرج
  4. احمد قلی زاده وکیل ملکی کرج
  5. فرانک فرنیا وکیل ملکی کرج
  6. میلاد حسین زاده وکیل ملکی کرج
  7. سمانه زرگرانی وکیل ملکی کرج

اشتباه اکثر مراجعین برای وکیل ملکی در کرج

مرز بین یک پرونده ملکی و پرونده مالی به اندازه یک مو نازک است، اکثر مراجعین چون علم حقوقی ندارند و بی تخصص در زمینه ملکی هستند، تصور می کنند که پرونده آنها ملکی است.

از آن جهت که یک پرونده مالی و یا کیفری می تواند هزینه حق الوکاله کمتری برای موکل داشته باشد تا یک پرونده ملکی، داشتن اطلاعات و پیش زمینه درباره پرونده ای که برای آن نیازمند یک وکیل هستند، مهم ترین رکن برای سود و منفعت مراجعین است.

پرونده های ملکی معمولا پیچیده هستند، لذا بعضی مراجعین به خاطر موضاعاتی مانند الزام به ایفای تعهداتی مانند انشعابات آب و برق و گاز، یا پرونده موجر و مستاجر و از این قبیل به دنبال یک وکیل ملکی می گردند.

اینگونه پرونده ها صرفا در تخصص یک وکیل ملکی نیست، اما اگر در ملک شما تصرف و ممانعتی رخ داده، در معامله انجام شده شروط رعایت نشده است، یا اگر می خواهید از خیارات فسخ استفاده کنید و مشکلاتی از این قبیل، بهتر است یک وکیل ملکی خوب پیدا کنید.

پیشنهاد ما این است که حتما از وکلای ملکی ذکر شده در لیست بهترین وکیل کرج، قبل از هر چیز یک مشاوره تلفنی بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا
تماس