]
وکلای کرجرزومه 10 بهترین وکیل ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402رزومه 10 تا از بهترین وکیل در آزادگان کرج | آکام وکیلرزومه 10 تا از بهترین وکیل در گوهردشت کرج | آکام وکیلرزومه 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج در سال 2024رزومه 12 بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 2024رزومه بهترین وکیل خانواده کرجوکلای موفق در طلاق توافقی در کرج در سال 1402

رامین صمدی شیخطبقی وکیل پایه یک دادگستری |akamvakil2024

آقای رامین صمدی شیخطبقی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان تهران مرکز هستند. ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی کرج تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی تحصیلات خود را به پایان رساندند. آقای رامین صمدی از سال 1398 عضو رسمی کانون وکلا می باشند.

رامین صمدی شیخطبقی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا است.
یکی از بهترین وکیل های کرج آقای رامین صمدی با بیش از 5 سال سابقه در امر وکالت است.

آقای رامین صمدی شیخ طبقی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان تهران مرکز هستند. ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی کرج تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی تحصیلات خود را به پایان رساندند.آقای رامین صمدی از سال 1398 عضو رسمی کانون وکلا می باشند.

از آن زمان تا کنون تقریباً 450پرونده بسته شده با آمار پیروزی بالای 90 درصد و گرفتن نتیجه دلخواه از پرونده های بسته شده، به یکی از وکیل های کارکشته در سطح تهران و کرج تبدیل شده اند. آکام وکیل البرز در لیست بهترین وکیل کرج با آقای رامین صمدی در کرج و شهر قدس همکاری میکند و در این مقاله با ایشان مصاحبه ای انجام داده ایم تا بیشتر با ایشان و خدمات ایشان آشنا شوید.

شماره پروانه وکالت آقای رامین صمدی شیخ طبقی 32275 است و در صورت نیاز شما می توانید از طریق سامانه جستجوی وکلا از صحت این اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

تعداد پرونده موفق آقای رامین صمدی تا کنون
0
تعداد جلسات مشاوره آقای رامین صمدی تا کنون
0
بهترین وکیل کرج
بهترین وکیل در کرج چه کسانی هستند،در اینجا ما به شما می گوییم 2 وکیل از بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 1402 یک وکیل خانم و یک وکیل آقا که هستند؟
اینجا کلیک کنید

فهرست مطالب

رامین صمدی شیخطبقی وکیل کیفری در کرج

آقای رامین صمدی شیخطبقی یک وکیل متخصص کیفری در کرج و تهران هستند، دفتر شخصی ایشان در روزهای زوج در تهران و در روزهای فرد در کرج آماده ارائه خدمات مشاوره و قبول وکالت در انواع دعوی کیفری: (قتل، سرقت، کلاهبرداری، فروش مال غیر، ضرب و جرح، مطالبه دیه و غیره) هستند.

تلفن تماس:

09123693046

09197027258

آدرس: کرج،کنارگذر آزادگان، جنب سازمان تامین اجتماعی، برج سایه، طبقه سوم، واحد7

پارکینگ: روبه روی سازمان تامین اجتماعی و پارکینگ عمومی واقع پشت سازمان تامین اجتماعی

رامین صمدی شیخطبقی وکیل قتل در کرج

آقای رامین صمدی شیخطبقی آماده انجام پرونده های قتل عمدی و شبه عمدی در کرج می باشند. ایشان در پاسخ به این سوال که پرونده قتل تا چه حد قابل دفاع می باشد پاسخ دادند:

ببینید پرونده قتل بستگی به عدله دارد، لازم است صحنه جرم را برسی کنیم، حالت روانی متهم را بررسی کنیم که آیا جنون داشته یا خیر و در سلامت کامل بوده یا خیر که بتوانیم دفاع کنیم تا حداقل قتل عمد اثبات نشود، معاونت یا مشارکت بوده که باید نسبت به پرونده بررسی شود تا بتوان تصمیم گرفت، شاید یک پرونده محرز بوده و یک پرونده ادله آن ناقص بوده باشد.

آقای رامین صمدی شیخطبقی در پاسخ به این سوال که چرا متهمان به قتل باید وکیل بگیرند اینگونه پاسخ دادند:

چون طبق قانون آیین دادرسی کیفری و قانون مجازات اسلامی حتی اگر وکیل هم نگیرند، دادگاه آن ها را ملزم می کند که وکیل تسخیری بگیرند، چون قتل جزو جرائم مهم به حساب می آید نیاز هست که حتما وکیل داشته باشند.

وکیل تسخیری با اختیار دادگاه و معرفی دادگاه می باشد، لکن متهم می تواند خودش با اختیار خودش وکیل بگیرد که وکیل تعیینی به حساب می آید، لازم به ذکر است که وکلا در سال ملزم هستند چند تا پرونده تسخیری انجام دهند، یعنی بعد از اینکه به وکلا ارجاع شد انجام آن اجباری می باشد.

آقای رامین صمدی شیخطبقی در پاسخ به این سوال که آیا خانواده های مقتولین نیز نیاز هست که وکیل بگیرند یا خیر اینگونه پاسخ دادند:

برای اثبات اولیای دم نیاز هست که وکیل داشته باشند، زیرا اگر وکیل نداشته باشند اثبات آن دشوار می شود، به طور کلی در هر پرونده ای نیاز هست که شخص وکیل داشته باشد، چون عموم افراد در رابطه با پرونده اطلاعات کافی ندارند، شاید ادله کافی علیه متهم وجود داشته باشد و نیازی نباشد که حتما وکیل داشته باشند، لکن پیگیری های مداوم و بررسی صحنه جرم وجود دارد و حق قصاصی که دارد بتواند از آن استفاده کند.

رامین صمدی شیخطبقی وکیل مواد مخدر در کرج

آقای رامین صمدی شیخطبقی وکیل مواد مخدر در کرج، در رابطه با پرونده مواد مخدر بیان دارند که:

معمولا متهم محکوم می شود در پرونده مواد مخدر، ولی باید نحوه کشف آن مواد مخدر شناسایی شود و میزان دقیق آن، که اگر شخص وکیل داشته باشد نسبت به قرار وثیقه، نسبت به قرار کفالت، بازداشت موقت هایی که صادر می شود ظرف مهلت قانونی اعتراض می زند.

آقای رامین صمدی شیخطبقی در رابطه بااین سوال که پیروزی در پرونده های مواد مخدر در تبرئه شخص می باشد یا در کاهش مجازات اینگونه پاسخ دادند:

بستگی به سوابق متهم دارد که بار اول باشد یا دارای سابقه باشد، هم چنین به نوع و میزان مواد مخدر، همه ی این موارد دلیل بر این است که بتواند از تخفیف یا تعلیق یا سایر مجازات ها استفاده کند.

رامین صمدی شیخطبقی وکیل سرقت کرج

آقای رامین صمدی شیخطبقی وکیل سرقت در کرج در رابطه با پرونده سرقت اظهار داشتند که:

تا کنون پرونده های زیادی درباره سرقت داشتند و انجام داده اند و بیشتر تمایل دارند که پرونده متهم را قبول کنند.

اگر سرقت زیر بیست میلیون تومان باشد قابل گذشت است و در حال حاضر با توجه به جوامع و تورم جرم سرقت بسیار زیاد شده است و در نهایت متهمان نیز زیاد شده اند که بعضا احتمال دارد با یک جزای نقدی جزئی از زندان خارج شوند یا نتوانند آن مال السرقه را پرداخت کنند.

ولی اگر طرف شاکی باشد نیاز هست پیگیری کنند و مال السرقه شناسایی شود و مبلغ آن مشخص شود که پیگیری های بسیاری دارد.

آقای رامین صمدی شیخ طبقی در پاسخ به این سوال که بیشتر سارق نیاز به وکیل دارد یا کسی که ازش سرقت شده فرمودند:

کسی که ازش سرقت شده باید وقت کافی داشته باشد تا در جلسات متعدد شرکت کند یا اگر آگاهی و یا بازپرس فرد را خواست مراجعه کند و مال را شناسایی کند و دستور جلب برای سارق بگیرد.

در کل قانون در مورد شاکی و متهم اختیار داده است که می توانند وکیل داشته باشند که بهتر است در پرونده های کیفری اکثر مردم وکیل بگیرند چون اطلاعات کافی نسبت به این موضوع ندارند و احتمال دارد بعد از یکسال پیگیری به نتیجه مدنظر خود نرسند. شما می توانید بهترین وکلای ایران را در این سایت ببینید.

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام وقت بخیر
    من برادرم سهم ارث خودش رو که از پدرمون بهمون رسیده بود بدون اجازه من فروخته و ملک ما هنوز تقسیم نشده فقط اون ملک نصف نصف از پدرمون رسید به ما.
    آیا این کارش قانونی بوده؟من میتونم اقدامی انجام بدم؟

    1. درود بر شما
      برادر شما فروش مال غیر انجام داده است مگر غیر این ثابت شود، شاید برادر شما مدارکی دال بر مالکیت داشته باشد. بنابرین بهتر است که شما یک شکایت کیفری علیه ایشان انجام دهید و در آخر به این وسیله ابطال معامله را درخواست کنید، برای راهنمایی بیشتر با جناب آقای صمدی تماس بگیرید تا از هزینه های حق الوکاله مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس