]
وکلای کرجرزومه 10 بهترین وکیل ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402رزومه 12 بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 2024

سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری |akamvakil2024

سمانه زرگرانی وکیل مهاجرتی و ملکی در آکام وکیل است.
سمانه زرگرانی وکیل کرج است، ایشان عضو کانون وکلای البرز و یک وکیل مهاجرتی هستند.

خانم سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند، که لیسانس خود را از دانشگاه تهران و ارشد خود را از موسسه غیرانتفاعی نور طوبی دریافت کرده اند.

ایشان در سال 1386 با کسب رتبه 230 آزمون وکالت شروع به فعالیت کردند و حدود 18 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت دارند.

خانم زرگرانی معمولا حدود 20 پرونده در سال قبول میکنند و از آنجایی که بیشتر پرونده های چالش برانگیز و بسیار پیچیده حقوقی را قبول میکنند، آمار پیروزی در پرونده های انجام شده ایشان 60 درصد است.

اگر میخواهید مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل در کرج داشته باشید کلیک کنید و اگر در تهران هستید میتوانید با خانم زرگرانی مشاوره داشته باشید.

آدرس دفتر خانم سمانه زرگرانی: تهران، میرزای شیرازی، پلاک 174، واحد 4

شماره تماس خانم سمانه زرگرانی: 09125309030

تحصیلات و سوابق:

🎓👨‍⚖️🏛️سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری البرز
📚📖🎓تحصیلات:کارشناسی ارشد حقوق
📞👥📁خدمات:مشاوره تلفنی + مشاوره حضوری + قبول پرونده
📺🎤🎬موکلین مطرح:بانک صادرات، تعاونیهای صدا و سیما ، شرکت های بازرگانی

فهرست مطالب

سمانه زرگرانی وکیل متخصص حقوقی و ملکی در کرج و تهران

خانم سمانه زرگرانی از بهترین وکلای ملکی در سطح تهران و کرج میباشند
سمانه زرگرانی وکیل پایه یک با تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق

خانم سمانه زرگرانی وکیل متخصص حقوقی و ملکی در کرج و تهران هستند. ایشان با سالها سابقه در امر وکالت در پرونده های مالی و حقوقی پیچیده و سنگین، از جمله پرونده های بانک صادرات ایران و دعوی مربوط به صدا و سیما، دعوی مالی شرکت های بازرگانی با شرکت های داخلی و خارجی، تجربه بالایی در زمینه پرونده های حقوقی و مالی و ملکی کسب کرده اند و میتوانند در تمامی زمینه های حقوقی به شما خدمات ارائه دهند.

سمانه زرگرانی وکیل مهاجرت در تهران و کرج

سمانه زرگرانی وکیل مهاجرت در کرج و تهران است.
سمانه زرگرانی وکیل متخصص در امور مهاجرت به اروپا

سمانه زرگرانی یک وکیل مهاجرتی به اروپا و کشور های حوزه شینگن است. خانم سمانه زرگرانی وکیل در امر مهاجرت و اخذ ویزای شینگن از کشور ایتالیا از طریق ثبت شرکت یا خرید ملک تخصص دارد. سمانه زرگرانی با تجربه و دانش فراوان در زمینه قوانین مهاجرتی اروپا، به مشتریان خود در راهنمایی و انجام مراحل مهاجرت کمک می کند.

ایشان با بررسی شرایط و نیازهای هر فرد، راه حل های مناسب برای مهاجرت به اروپا را پیشنهاد می دهد.

سمانه زرگرانی با تعامل نزدیک با مشتریان خود، اطمینان حاصل می کند که تمام جزئیات مورد نظر در نظر گرفته شده و مسیر مهاجرت به طور صحیح پیش برده می شود. در صورت تمایل به مهاجرت به اروپا، مشاوره با سمانه زرگانی وکیل پایه یک دادگستری می تواند گام اول در رسیدن به هدف شما باشد.

آدرس دفتر خانم سمانه زرگرانی: تهران، میرزای شیرازی، پلاک 174، واحد 4

شماره تماس خانم سمانه زرگرانی: 09125309030

تحصیلات خانم سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری

 خانم سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان لیسانس خود را از دانشگاه تهران و ارشد خود را از موسسه غیرانتفاعی نور طوبی دریافت کرده اند.

سوابق خانم سمانه زرگانی وکیل پایه یک دادگستری

 خانم سمانه زرگرانی در سال 1386 با کسب رتبه 230 آزمون وکالت شروع به فعالیت کردند و حدود 18 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت دارند. ایشان در استان تهران فعالیت می کنند و تا کنون نزدیک به 360 پرونده در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند.

تخصص سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری

 لازم به ذکر است که سرکار خانم زرگرانی در همه زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و قرارداد ها تخصص دارند. از موارد قابل ذکر در خصوص تجربه کاری خانم زرگرانی باید گفت:

که در خصوص مسائل حقوقی و کیفری مرتبط با ال سی، روابط موجر و مستاجر، کلاهبرداری های سیستماتیک ایشان متخصص هستند.

موکل های مطرح سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری

 خانم زرگرانی در گذشته به عنوان مشاور حقوقی و وکالت برای شرکت های معروف و بزرگ فعال بوده است. از جمله این شرکت ها می توان به اتحادیه بازرگانی اقتصادی تعاونیهای صدا و سیما، مجموعه شرکت های گروه صنعتی جعفری، شرکت پیمانکاری آونگان، بانک صادرات ایران اشاره کرد.

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام وقتتون بخیر
    برای مهاجرت تحصیلی برای خواهرم خواستم بدونم کجا بهتر هست هم از لحاظ تحصیلی و هم اینکه هزینه های کمتری برای پرداخت نیاز باشه؟و اینکه برای اول کار چه اقداماتی نیاز هست؟

    1. درود بر شما
      خانم سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری، فعلا در حال حاضر تنها وکیل مهاجرتی آکام وکیل هستند و تخصص ایشان کشور های شینگن هست. ما پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات و پاسخ سوال خودتون با شماره تماس ایشان که داخل سایت قرار گرفته تماس بگیرید و یک مشاوره در این باره دریافت کنید، لازم به ذکر است که اکثر مراجعین خانم زرگرانی درباره مهاجرت می باشد و تا کنون بالای 80 درصد پرونده های مهاجرتی ایشان با موفقیت همراه بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس