]
وکلای کرج

10 وکیل کارکشته در کرج از وکلای البرز را بشناسید

وکیل کارکشته در کرج در سایت آکام وکیل منتشر شده است، شما می توانید در لیست منتشر شده یک وکیل کارکشته کرج را پیدا کنید.

بهترین وکلای کارکشته آکام وکیل در کرج در سال 1402
وکلای کارکشته کرج در آکام وکیل چه کسانی هستند؟

وکیل کارکشته در کرج به معنای وکیل با سابقه زیاد در امر وکالت در کرج است، اکثر وکلایی که در آکام وکیل رزومه آنها را به نمایش گذاشته ایم، تقریبا در هر نوع پرونده ای سابقه دارند و تجربه بالایی در پیشبینی رای در پرونده را دارند.

بعضی از این وکلا از آنجایی که پرونده های خود را با گزینش انتخاب می کنند و معمولا پرونده ای که در آن احتمال باخت بالا است را قبول نمی کنند، رزومه عالی از خود به جای گذاشته اند که میزان رای به نفع موکل ایشان در پرونده های سابق بالای 80 درصد است.

آکام وکیل این رزومه را از وکلا دریافت کرده است و تخصص این وکلا را به طور جداگانه معرفی کرده است که شما می توانید با توجه به مشکل حقوقی خود در آکام وکیل، یک متخصص در امر وکالت بیابید.

شماره تماس و آدرس دفتر وکلای ذکر شده در زیر پست مربوط به هر وکیل ذکر شده است، شما می توانید با تماس با وکیل مذکور، از ایشان یک نوبت برای مشاوره دریافت کنید.

🧑‍⚖️📚⚖️سطح وکلا:وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا
📜👨‍👩‍👧. 🔒 تخصص:حقوقی، خانواده،کیفری
📜🔍💼 خدمات:مشاوره و قبول پرونده
🏆📈🎓 میزان سابقه و موفقیت:بالای 80 درصد
 
 

آنچه در مقاله وکیل کارکشته می خوانید

10 وکیل کارکشته در کرج از نگاه آکام وکیل

در اینجا نگاهی می اندازیم به وکلای مجرب کرج که آکام وکیل آنها را وکیل کارکشته کرج می شناسد.

لازم به ذکر است وکلای معرفی شده از روی عملکرد در این مقاله معرفی شده اند و از آنجایی که این وکلا همگی هر یک در زمینه ای خاص هر یک جداگانه در کار خود متخصص هستند، پیش از تماس با وکیل بهتر است مقاله مربوط به آن وکیل را مطالعه کنید.

وکلای کارکشته کرج و معرفی شده در آکام وکیل به ترتیب زیر هستند:

  1. سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری
  2. رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری
  3. مهناز آصفی شیخ احمد وکیل پایه یک دادگستری
  4. بهرام پیرمحمدی وکیل پایه یک دادگستری
  5. فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری
  6. میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری
  7. ناهید احمدی وکیل پایه یک دادگستری
  8. احمد قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری
  9. فرهاد مهربخش وکیل پایه یک دادگستری
  10. سمانه زرگرانی وکیل پایه یک دادگستری

سلاله آزادی وکیل کارکشته در کرج

سلاله آزادی وکیل کرج در آکام وکیل
خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در آکام وکیل کرج

خانم سلاله آزادی وکیل کارکشته در کرج و عضو کانون وکلا هستند، ایشان در دانشگاه مازندران تحصیلات دانشگاهی خود را با کسب مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به پایان رساندند. خانم آزادی در سال 1398 عضو رسمی کانون وکلای دادگستری شدند.

خانم آزادی از آن زمان تا کنون 500 پرونده بسته شده با آمار پیروزی 90 درصدی را دارا هستند. این میزان میانگین حدود 120 قبول پرونده در سال را نشان میدهد، که نمایانگر سهل گیری در قبول پرونده و رضایت موکلین از حق الوکاله اعلام شده از سوی وکیل است.

همچنین پیروزی 90 درصدی در مقیاس کلی پرونده ها نشان دهنده علم حقوقی بالا و تعهد و پشتکار عالی است که خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج را به عنوان یک وکیل در لیست بهترین وکیل کرج قرار می دهد.

وکیل کارکشته در کرج رامین صمدی

رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری در کرج
وکیل کرج رامین صمدی عضو کانون وکلا و وکیل آکام وکیل در کرج است.

آقای رامین صمدی وکیل کارکشته در کرج و عضو کانون وکلای استان تهران مرکز هستند. ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی کرج تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی تحصیلات خود را به پایان رساندند.آقای رامین صمدی از سال 1398 عضو رسمی کانون وکلا می باشند.

از آن زمان تا کنون تقریباً 350 پرونده بسته شده با آمار پیروزی حدودی 80 الی 90 درصد و گرفتن نتیجه دلخواه از پرونده های بسته شده، به یکی از وکیل های کارکشته در سطح تهران و کرج تبدیل شده اند. آکام وکیل البرز در لیست بهترین وکیل کرج با آقای رامین صمدی در کرج و شهر قدس همکاری میکند و در این مقاله با ایشان مصاحبه ای انجام داده ایم تا بیشتر با ایشان و خدمات ایشان آشنا شوید.

شماره پروانه وکالت آقای رامین صمدی شیخ طبقی 32275 است و در صورت نیاز شما می توانید از طریق سامانه جستجوی وکلا از صحت این اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

مهناز آصفی شیخ احمد وکیل کارکشته در کرج

مهناز آصفی شیخ احمد وکیل پایه یک دادگستری کرج
یکی از بهترین وکیل های کرج خانم مهناز آصفی شیخ احمد وکیل پایه یک دادگستری

خانم مهناز آصفی شیخ احمد وکیل کار کشته در کرج و عضو کانون وکلای استان البرز هستند، ایشان در سال 1393 در آزمون وکلای کانون با کسب رتبه 2 کارآموزی خود را در کانون وکلای استان البرز شروع کردند.

خانم مهناز آصفی شیخ احمد وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز فعالیت می کنند. ایشان در سال 93 با رتبه 2 آزمون وکالت کارآموز وکالت شدند، در سال 95 با رتبه 30 اختبار وکیل پایه یک دادگستری استان البرز شدند.

ایشان تا کنون نزدیک به 600 پرونده انجام شده در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند و 90 درصد از پرونده های انجام شده ایشان به پیروزی ختم شده است و این آمار بسیار جالب و قابل تقدیر است. لازم به ذکر است که سرکار خانم آصفی در همه زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده تخصص دارند.

دلیل اینکه خانم مهناز آصفی شیخ احمد توانسته اند به این آمار پیروزی در پرونده های خود دست یابند این است که با موکلین خود بسیار صادق هستند و از ابتدا پرونده را با حساسیت گزینش میکنند.

بهرام پیر محمدی وکیل کارکشته در کرج

وکیل کرج آقای بهرام پیر محمدی وکیل عضو کانون وکلای البرز
آقای بهرام پیر محمدی وکیل کرج و عضو کانون وکلای البرز با یکی از بهترین عملکرد ها در سال 1402

بهرام پیر محمدی وکیل کار کشته در کرج عضو کانون وکلای استان البرز هستند، ایشان از سال 1390 موسسه حقوقی داشته اند اما سابقه وکالت در کانون ایشان 5 سال است. ایشان با کسب رتبه 14 آزمون وکالت و رتبه 11 آزمون اختبار وکیل و عضو کانون وکلای البرز شدند.

تعداد پرونده های انجام شده توسط آقای بهرام پیر محمدی در خصوص دعاوی کیفری، دعاوی خانواده و در خصوص دعاوی حقوقی بالغ بر 460 پرونده که با موفقیت 90 درصدی همراه بوده است. لازم به ذکر است که آقای بهرام پیر محمدی به صورت تخصصی در زمینه املاک و اراضی و پرونده های مربوط به اصل 149 فعالیت دارند.

هم چنین آقای بهرام پیر محمدی در تمامی زمینه های دیگر حقوقی مانند دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

فرانک فرنیا وکیل کارکشته در کرج

فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری کرج و یک وکیل کارکشته در کرج است.
یک وکیل از بهترین وکیل کرج خانم فرانک فرنیا می باشد، ایشان 21 سال سابقه وکالت دارند.

خانم فرانک فرنیا وکیل کار کشته در کرج و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و از سال 1381 تا سال 1387 وکیل ماده 187 قوه قضائیه و از سال 1387 به بعد وکیل کانون وکلای البرز در حوزه وکالت فعالیت دارند.

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز فعالیت می کنند، ایشان تا کنون حدود 21 سال سابقه فعالیت دارند که بالغ بر 1000 پرونده داشتند و به گفته خود ایشان اکثر پرونده ها موفق بوده است.

لازم به ذکر است که سرکار خانم فرنیا در همه زمینه های کیفری و حقوقی تخصص دارند.

از موارد قابل ذکر در خصوص تجربه کاری خانم فرنیا باید گفت که ایشان بیش از 7 سال به عنوان مشاور حقوقی و وکیل شرکت های ترک آک آی دو و کاسپین بتن سپند الوند و شرکت راوک بوده اند و فعالیتشان همچنان ادامه دارد، همچنین دارای گواهینامه داوری از مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران هستند.

همچنین پرونده های متعدد داوری و سابقه وکالت بانک ها، سابقه عضویت در کمیسیون های رفاه، معاضدت و انتشارات کانون وکلای البرز، پذیرش پرونده های موکلین از خارج از کشور، تجربه و تبحر در امور ملکی و تنظیم قراردادها.

میلاد حسین زاده وکیل کارکشته در کرج

میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری در کرج است.
یکی از بهترین وکیل در کرج آقای میلاد حسین زاده با بیش از 7 سال سابقه در امر وکالت است.

میلاد حسین زاده وکیل کار کشته در کرج عضو کانون وکلای استان البرز هستند، طبق مصاحبه آکام وکیل با جناب آقای میلاد حسین زاده، ایشان +7 سال سابقه کاری دارند، لذا بنا به خواسته ایشان تعداد پرونده های ایشان و میزان سابقه ایشان به صورت دقیق در سایت آکام وکیل وکیل منتشر نخواهد شد.

آقای میلاد حسین زاده از آنجایی که به صورت گزینشی قبول پرونده میکنند، در پرونده های خود پیروزی 88 درصدی در رای داشته اند و همین آمار ایشان را در لیست بهترین وکلای البرز قرار می دهد.

هم چنین آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های دیگر حقوقی مانند دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

ناهید احمدی وکیل کارکشته در کرج
ناهید احمدی وکیل کارکشته در کرج و یکی از وکلای کارآزموه در کرج است.
یکی از بهترین وکیل کرج ناهید احمدی وکیل پایه یک دادگستری است.

خانم ناهید احمدی وکیل کار کشته در کرج، با سابقه فعالیت قریب به 10 سال در شهرهای تهران، کرج و غیره با پیروزی 90 درصدی در پرونده های خود تا کنون حدود 500 پرونده موفق داشتند.

خانم ناهید احمدی در تمام زمینه های حقوقی آماده ارائه مشاوره تلفنی حقوقی تلفنی در کرج به مراجعین عزیز می باشد و لازم به ذکر است که مشاوره تلفنی با ایشان تا زمانی که مشکل موکل به طورکامل برطرف شود ادامه دارد و زمان محدودی ندارد.

احمد قلی زاده وکیل کارکشته در کرج
احد قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در کرج
یکی از بهترین وکیل کرج آقای احمد قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در کرج است.

آقای احمد قلی زاده وکیل کار کشته در کرج هستند و  با کسب رتبه 138 آزمون وکالت در سال 1390 شروع به فعالیت کردند و قریب به 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت دارند.

آقای احمد قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز فعالیت می کنند، ایشان تا کنون نزدیک به 700 پرونده در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند و آمار پیروزی ایشان حدود 80 درصد می باشد.

لازم به ذکر است که جناب آقای قلی زاده در زمینه حقوقی تمام موارد اخص ملکی و دعاوی علیه شرکت های بیمه ناشی از تعهدات قراردادی و تصادفات به جز تامین اجتماعی و در زمینه کیفری تمام موارد اخص دیات ناشی از تصادفات و جرائم علیه اشخاص و در زمینه خانواده تمامی موارد را تقبل می کنند.

از موارد قابل ذکر در خصوص تجربه کاری آقای قلی زاده باید گفت که ایشان پرونده های مختلف مطالبه دیه علیه شرکت های بیمه، صندوق تامین خسارت بدنی و صندوق بیت المال وزارت دادگستری را داشته اند.

فرهاد مهربخش وکیل کارکشته در کرج
فرهاد مهربخش وکیل پایه یک دادگستری کرج و عضو کانون وکلای البرز است.
یکی از بهترین وکیل کرج آقای فرهاد مهربخش است، ایشان یکی از بهترین عملکرده ها را تا سال 1402 داشته اند.

فرهاد مهربخش وکیل کار کشته در کرج و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند و  با کسب رتبه 400 آزمون وکالت شروع به فعالیت کردند و بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت دارند.

در اینجا بهترین وکیل ها برای مشاوره حقوقی تلفنی در کرج را بشناسید کلیک کنید.

آقای فرهاد مهربخش متخصص حقوق جزا و جرم شناسی، انواع دعوی کیفری از جمله: قتل، آدم ربایی، کلاهبرداری های پیچیده، ضرب و جرح و بیشتر است.

ایشان با سالها سابقه فعالیت در کرج، به عنوان یک وکیل حرفه ای در زمینه کیفری شناخته شده هستند.

آقای فرهاد مهربخش وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز فعالیت می کنند، ایشان تا کنون نزدیک به 500 پرونده در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند و حدود 20 پرونده نیز در حال اجرا دارند.

لازم به ذکر است که جناب آقای مهربخش وکیل پایه یک دادگستری در همه زمینه های کیفری، حقوقی، ثبتی و خانواده تخصص دارند.

از موارد قابل ذکر در خصوص تجربه کاری آقای مهربخش باید گفت که ایشان همکاری گذشته و فعلی با شرکت های شیشه اردکان، جهان فولاد تابان، نصرآور سازه و غیره دارند.

سمانه زرگرانی وکیل کارکشته در کرج
سمانه زرگرانی وکیل مهاجرتی و ملکی در آکام وکیل است.
سمانه زرگرانی وکیل کرج است، ایشان عضو کانون وکلای البرز و یک وکیل مهاجرتی هستند.

خانم سمانه زرگرانی وکیل کار کشته در کرج و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند، که لیسانس خود را از دانشگاه تهران و ارشد خود را از موسسه غیرانتفاعی نور طوبی دریافت کرده اند.

ایشان در سال 1386 با کسب رتبه 230 آزمون وکالت شروع به فعالیت کردند و حدود 18 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت دارند.

خانم زرگرانی معمولا حدود 20 پرونده در سال قبول میکنند و از آنجایی که بیشتر پرونده های چالش برانگیز و بسیار پیچیده حقوقی را قبول میکنند، آمار پیروزی در پرونده های انجام شده ایشان 60 درصد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس