]

رزومه بهترین وکیل خانواده کرج

5 رزومه بهترین وکیل خانواده کرج
5 رزومه بهترین وکیل خانواده کرج آمار 1402

5 رزومه بهترین وکیل خانواده کرج در سایت آکام وکیل منتشر شد. شما میتوانید با ورود به این صفحه به رزومه بهترین وکیل خانواده در کرج و آدرس و شماره شخصی وکلا دسترسی داشته باشید.

در لیست بهترین وکیل خانواده در شهر کرج ما در دو دسته بندی بهترین وکیل خانم متخصص خانواده و بهترین وکیل آقا متخصص خانواده به شما رزومه این وکلا را ارائه میدهیم.

رتبه بندی وکلا به جهت نحوه کار، انصاف در حق الوکاله، تعهد کاری، پشتکار، تعداد پرونده و میزان پیروزی در پرونده های انجام شده است.

تحصیلات و سوابق:

سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری البرز
مرجع وکالت: کانون وکلای دادگستری البرز
 خدمات: طلاق، مطالبه مهریه، حضانت، اجرت المثل و نفقه
 تخصص: حقوق خصوصی و خانواده

رزومه 4 وکیل از بهترین وکلای خانواده کرج

5 رزومه بهترین وکیل خانواده کرج که هر یک در زمینه خانواده تخصص دارند و سابقه بالای 5 سال دارند در مطالب زیر به ترتیب منتشر شده است.

اگر شناخت ندارید و می خواهید بهترین وکیل خانواده در کرج را بیابید ما از روی شناخت و تجربه کار با این وکلا، به شما این وکلا را پیشنهاد می کنیم.

خانم سلاله آزادی وکیل خانواده کرج

خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند، ایشان در دانشگاه مازندران تحصیلات دانشگاهی خود را با کسب مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به پایان رساندند. خانم آزادی در سال 1398 عضو رسمی کانون وکلای دادگستری شدند.

خانم آزادی از آن زمان تا کنون 350 پرونده بسته شده با آمار پیروزی 90 درصدی را دارا هستند. این میزان میانگین حدود 80 قبول پرونده در سال را نشان میدهد، که نمایانگر سهل گیری در قبول پرونده و رضایت موکلین از حق الوکاله اعلام شده از سوی وکیل است.

همچنین پیروزی 90 درصدی در مقیاس کلی پرونده ها نشان دهنده علم حقوقی بالا و تعهد و پشتکار عالی است که خانم سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج را به عنوان یک وکیل در لیست بهترین وکیل کرج قرار می دهد.

سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری
سلاله آزادی وکیل پایه یک دادگستری در لیست 10 بهترین وکیل خانواده کرج

تلفن تماس:

09123693046

09197027258

آدرس: کرج،کنارگذر آزادگان، جنب سازمان تامین اجتماعی، برج سایه، طبقه سوم، واحد7

پارکینگ: روبه روی سازمان تامین اجتماعی و پارکینگ عمومی واقع پشت سازمان تامین اجتماعی

آقای رامین صمدی وکیل خانواده کرج

آقای رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان تهران مرکز هستند. ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی کرج تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی تحصیلات خود را به پایان رساندند.آقای رامین صمدی از سال 1398 عضو رسمی کانون وکلا می باشند.

از آن زمان تا کنون تقریباً 230 پرونده بسته شده با آمار پیروزی حدودی 80 الی 90 درصد و گرفتن نتیجه دلخواه از پرونده های بسته شده، به یکی از وکیل های کارکشته در سطح تهران و کرج تبدیل شده اند. آکام وکیل البرز در لیست بهترین وکیل کرج با آقای رامین صمدی در کرج و شهر قدس همکاری میکند و در این مقاله با ایشان مصاحبه ای انجام داده ایم تا بیشتر با ایشان و خدمات ایشان آشنا شوید.

شماره پروانه وکالت آقای رامین صمدی شیخ طبقی 32275 است و در صورت نیاز شما می توانید از طریق سامانه جستجوی وکلا از صحت این اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری
رامین صمدی وکیل پایه یک دادگستری در لیست 10 بهترین وکیل خانواده کرج

تلفن تماس:

09123693046

09197027258

آدرس: کرج،کنارگذر آزادگان، جنب سازمان تامین اجتماعی، برج سایه، طبقه سوم، واحد7

پارکینگ: روبه روی سازمان تامین اجتماعی و پارکینگ عمومی واقع پشت سازمان تامین اجتماعی

آقای میلاد حسین زاده وکیل خانواده کرج

میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان البرز هستند، طبق مصاحبه آکام وکیل با جناب آقای میلاد حسین زاده، ایشان +7 سال سابقه کاری دارند، لذا بنا به خواسته ایشان تعداد پرونده های ایشان و میزان سابقه ایشان به صورت دقیق در سایت آکام وکیل وکیل منتشر نخواهد شد.

آقای میلاد حسین زاده از آنجایی که به صورت گزینشی قبول پرونده میکنند، در پرونده های خود پیروزی 88 درصدی در رای داشته اند و همین آمار ایشان را در لیست بهترین وکلای البرز قرار می دهد.

هم چنین آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های دیگر حقوقی مانند دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری وکیل ملکی در کرج آکام وکیل
آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری تصویر آماری 1402

آدرس دفتر آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری:

ضلع شمالی میدان آزادگان، برج نگین البرز، طبقه5

شماره تماس مستقیم آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری:

09122648544

آقای بهرام پیر محمدی وکیل خانواده کرج

بهرام پیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان البرز هستند، ایشان از سال 1390 موسسه حقوقی داشته اند اما سابقه وکالت در کانون ایشان 5 سال است. ایشان با کسب رتبه 14 آزمون وکالت و رتبه 11 آزمون اختبار وکیل و عضو کانون وکلای البرز شدند.

تعداد پرونده های انجام شده توسط آقای بهرام پیر محمدی در خصوص دعاوی کیفری، دعاوی خانواده و در خصوص دعاوی حقوقی بالغ بر 460 پرونده که با موفقیت 90 درصدی همراه بوده است. لازم به ذکر است که آقای بهرام پیر محمدی به صورت تخصصی در زمینه املاک و اراضی و پرونده های مربوط به اصل 149 فعالیت دارند.

هم چنین آقای بهرام پیر محمدی در تمامی زمینه های دیگر حقوقی مانند دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

آقای بهرام پیر محمدی وکیل ملکی در کرج آپدیت 1402
آقای بهرام پیر محمدی وکیل ملکی در کرج متخصص در دعوی اصل 149

آدرس دفتر کرج آقای بهرام پیر محمدی: میدان نبوت، جنب دادگاه حقوقی، ساختمان معین، طبقه اول

آدرس دفتر تهران آقای بهرام پیر محمدی: میدان هفت تیر، جنب هتل مروارید، پلاک2

شماره تماس مستقیم آقای بهرام پیر محمدی: 09144103442

دکمه بازگشت به بالا
تماس