]
رزومه 10 تا از بهترین وکیل در نبوت کرج | آکام وکیلرزومه 10 بهترین وکیل ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402رزومه 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج در سال 2024رزومه 12 بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 2024رزومه بهترین وکیل خانواده کرج

بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری|akamvakil2024

بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان البرز هستند، ایشان از سال 1390 موسسه حقوقی داشته اند اما سابقه وکالت در کانون ایشان 5 سال است. ایشان با کسب رتبه 14 آزمون وکالت و رتبه 11 آزمون اختبار وکیل و عضو کانون وکلای البرز شدند.

وکیل کرج آقای بهرام پیر محمدی وکیل عضو کانون وکلای البرز
آقای بهرام پیر محمدی وکیل کرج و عضو کانون وکلای البرز با یکی از بهترین عملکرد ها در سال 1402

بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان البرز هستند، ایشان از سال 1390 موسسه حقوقی داشته اند اما سابقه وکالت در کانون ایشان 5 سال است. ایشان با کسب رتبه 14 آزمون وکالت و رتبه 11 آزمون اختبار وکیل و عضو کانون وکلای البرز شدند.

تعداد پرونده های انجام شده توسط آقای بهرام پیر محمدی پاکچین در خصوص دعاوی کیفری، دعاوی خانواده و در خصوص دعاوی حقوقی بالغ بر 460 پرونده که با موفقیت 90 درصدی همراه بوده است. لازم به ذکر است که آقای بهرام پیر محمدی پاکچین به صورت تخصصی در زمینه املاک و اراضی و پرونده های مربوط به اصل 149 فعالیت دارند.

هم چنین آقای بهرام پیر محمدی پاکچین در تمامی زمینه های دیگر حقوقی مانند دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

تحصیلات و سوابق آقای بهرام پیرمحمدی پاکچین:

سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری البرز
تحصیلات:کارشناسی ارشد حقوق
 خدمات:مشاوره حضوری+قبول پرونده
 موکلین مطرح:بانک های خصوصی، پزشکان، شرکت های بازرگانی

آدرس دفتر کرج آقای بهرام پیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری: میدان نبوت، جنب دادگاه حقوقی، ساختمان معین، طبقه اول

آدرس دفتر تهران بهرام پیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری: میدان هفت تیر، جنب هتل مروارید، پلاک2

شماره تماس مستقیم آقای بهرام پیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری: 09144103442

بهترین وکیل کرج
بهترین وکیل در کرج چه کسانی هستند،در اینجا ما به شما می گوییم 2 وکیل از بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 1402 یک وکیل خانم و یک وکیل آقا که هستند؟
اینجا کلیک کنید

فهرست مطالب

آقای بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل ملکی در کرج

آقای بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های ملکی در کرج از جمله: دعاوی ثبتی از جمله مشاعی و افراز، ارث، تنظیم قرارداد های فروش، هبه، اجاره، داوری، صلح نامه، شراکت، جعاله، امور وقفی، صورت مجلس تفکیکی، پایان کار، تخلیه اماکن تجاری، الزام به تنظیم سند رسمی و همچنین:

خلع ید، دعاوی تصرف، اجرت المثل املاک و تخلیه، اشتباهات ثبتی، دعاوی سرقفلی، فک رهن و سندهای ضمانتی، دعاوی مربوط به اداره راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان و جانبازان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، پرونده های مربوط به شهرداری، اثبات مالکیت، مزاحت و ممانعت ملکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

آقای بهرام پیر محمدی وکیل ملکی در کرج آپدیت 1402
آقای بهرام پیر محمدی وکیل ملکی در کرج متخصص در دعوی اصل 149

آقای بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل کیفری در کرج

آقای بهرام پیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های کیفری از جمله: قاچاق کالا و ارز، مشروبات الکلی، ضرب و جرح با سلاح گرم و سرد، ضرب و شتم، جرائم رایانه ای، موا مخدر، جرایم پزشکیو همچنین:

خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل اسناد عادی و رسمی و ملکی و اسکناس، سرقت، جرائم مربوط به دادسرا نظامی و دادسرا پزشکی و غیره پرونده شما را قبول می کنند.

آقای بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل خانواده در کرج

آقای بهرام پیر محمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در کرج در تمامی زمینه های خانواده از جمله: مهریه، طلاق توافقی و یکطرفه و غیابی، تنصیف اموال و همچنین:

اثبات نسب و زوجیت، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، ایام زوجیت، تمکین، نفقه، دعاوی خانوادگی اقلیت های مذهبی، حضانت و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

آدرس دفتر کرج آقای بهرام پیر محمدی: میدان نبوت، جنب دادگاه حقوقی، ساختمان معین، طبقه اول

آدرس دفتر تهران آقای بهرام پیر محمدی پاکچین: میدان هفت تیر، جنب هتل مروارید، پلاک2

شماره تماس مستقیم آقای بهرام پیر محمدی پاکچین: 09144103442

اصل 149 مربوط به چه پرونده هایی می شود؟

اگر در گذشته معاملاتی انجام شده بود که یا به دوره پهلوی برمی گردد و یا به دلیل ربا بوده باشد یا به هر دلیل اثبات شود که معامله ای نامشروع بوده است، مثلا ملک از طریق شاهنشاهی پهلوی و یا درباریان به صورت هبه بوده باشد و یا زور و قدرتی اعمال شده باشد و شما به عنوان شخص یا وارث می خواهید به حقوق خود برسید، اصل 149 مربوط به اینگونه دعوی می باشد.

برای اطلاعات دقیق تر با آقای بهرام پیر محمدی پاکچین تماس بگیرید و برای دیدن مقاله های جذاب دیگر از سایت آکام وکیل دیدن کنید.

۱۰ ویژگی وکیل درجه یک

قطعا معیارهای مختلفی برای انتخاب وکیل درجه یک وجود دارد که به هنگام انتخاب وکیل باید حتما به آن ها توجه داشته باشید. از همین جهت در ادامه ۱۰ مورد از مهم ترین ویژگی های یک وکیل حرفه ای را برای تان ذکر کردیم تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید:

1. دقت بالای وکیل

بدون شک دقیق بودن یکی از اولین و ضروری ترین ویژگی هاییست که هر وکیل باید داشته باشد، زیرا دقت بالا باعث می شود تا تمام جزئیات پرونده مورد بررسی قرار گرفته و بهترین راه حل ممکن برای آن پیشنهاد شود‌. توجه داشته باشید که یک وکیل غیر حرفه ای و بی دقت با نادیده گرفتن جزئیات مهم ممکن است مانع بزرگی در طول پرونده ایجاد کند که به راحتی قابل حل نباشد، بنابراین حتما به این موضوع توجه کافی داشته باشید.

2. امین بودن وکیل

شما باید اطلاعات شخصی و تمام جزئیات مسئله ای که با آن درگیر هستید را به وکیل تان توضیح دهید، با این وجود امین بودن فرد مقابل شما ویژگی مهمیست که از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می کند. یک وکیل درجه یک تمام اطلاعات موکل هایش را مانند اسرار شخصی خودش حفظ کرده و هیچ گاه آن ها را برای دیگران بازگو نمی کند.

برای دیدن بیشتر روی مقاله وکیل درجه یک کلیک کنید.

5/5 - (1+{امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس