]
وکلای کرجرزومه 10 بهترین وکیل ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402رزومه 10 تا از بهترین وکیل در گوهردشت کرج | آکام وکیلرزومه 10 تا از بهترین وکیل در نبوت کرج | آکام وکیلرزومه 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج در سال 2024رزومه 12 بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 2024وکلای موفق در طلاق توافقی در کرج در سال 1402

فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری | akamvakil2024

فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز هستند، ایشان تا کنون حدود هزار پرونده را قبول وکالت کرده اند و یکی از بهترین و با سابقه ترین وکلای کرج می باشند.

فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری کرج و یک وکیل کارکشته در کرج است.
یک وکیل از بهترین وکیل کرج خانم فرانک فرنیا می باشد، ایشان 21 سال سابقه وکالت دارند.

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و از سال 1381 تا سال 1387 وکیل ماده 187 قوه قضائیه و از سال 1387 به بعد وکیل کانون وکلای البرز در حوزه وکالت فعالیت دارند.

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز فعالیت می کنند، ایشان تا کنون حدود 21 سال سابقه فعالیت دارند که بالغ بر 1000 پرونده داشتند و به گفته خود ایشان اکثر پرونده ها موفق بوده است.

لازم به ذکر است که سرکار خانم فرنیا در همه زمینه های کیفری و حقوقی تخصص دارند.

از موارد قابل ذکر در خصوص تجربه کاری خانم فرنیا باید گفت که ایشان بیش از 7 سال به عنوان مشاور حقوقی و وکیل شرکت های ترک آک آی دو و کاسپین بتن سپند الوند و شرکت راوک بوده اند و فعالیتشان همچنان ادامه دارد، همچنین دارای گواهینامه داوری از مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران هستند.

همچنین پرونده های متعدد داوری و سابقه وکالت بانک ها، سابقه عضویت در کمیسیون های رفاه، معاضدت و انتشارات کانون وکلای البرز، پذیرش پرونده های موکلین از خارج از کشور، تجربه و تبحر در امور ملکی و تنظیم قراردادها.

آدرس دفتر خانم فرانک فرنیا: کرج، میدان طالقانی، بعد از راهنمایی و رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک 156، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس خانم فرانک فرنیا:

09123621794

تحصیلات و سوابق:

🎓👨‍⚖️🏛️سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری البرز
📚📖🎓تحصیلات:کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
📞👥📁خدمات:مشاوره تلفنی + مشاوره حضوری + قبول پرونده
📺🎤🎬موکلین مطرح:وکالت بانک ها، سابقه عضویت در کمیسیون های رفاه، معاضدت و انتشارات کانون وکلای البرز

فهرست مطالب

فرانک فرنیا وکیل ملکی در کرج

فرانک فرنیا وکیل متخصص ملکی در کرج است.
خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری کرج با بیش از 400 پرونده ملکی انجام شده

فرانک فرنیا یک وکیل ملکی حرفه ای در کرج است. وکیل ملکی یک وکیل متخصص در دعاوی ملکی است که به اموال غیرمنقول (مانند املاک و مستغلات و غیره) مربوط می‌شود.
فرانک فرنیا با تجربه ای که دارد، دید روشن و با اشرافی به مسائل حقوقی دارا است به طوری که حتی قضایای بسیار پیچیده را همچون حفظ املاک از تجاوز و تعدی، تقسیم املاک مشترک، حقوق املاک، کسب درآمد از املاک و موارد حقوقی و تخصصی درباره املاک را به درستی حل می‌کند.

فرانک فرنیا با برخوردار بودن از دانش قانونی و آگاهی نسبت به آخرین تغییرات قانونی در زمینه حقوق ملکی، مشتریان خود را در زمینه های مختلف حقوق ملکی یاری میدهد.
از جمله خدمات حقوق ملکی که فرانک فرنیا در کرج ارائه میدهد عبارتند از:
نظارت بر قرارداد های خرید و فروش، نظارت بر قرارداد های رهن و اجاره، نظارت بر قرارداد های ساخت و ساز، نظارت بر قرارداد های پروژه های عمرانی، نظارت بر قرارداد های تجارت الکترونیک، نظارت بر قرارداد های پروژه های نفت و گاز.

فرانک فرنیا با تجربه خود در زمینه حقوق ملکی، به شما کمک خواهد کرد تا در دعاوی خود پیرامون املاک و مستغلات پیروز شوید.
با استفاده از دانش قانونی خود، فرانک فرنیا به شما کمک خواهد کرد تا حقوق خود را در دعاوی ملکی به درستی پاسخگو باشید.

بهترین وکلای کرج برای مشاوره حقوقی تلفنی در کرج چه کسانی هستند؟ همین حالا به روی لینک کلیک کنید.

فرانک فرنیا وکیل ارث در کرج

فرانک فرنیا یک وکیل ارث حرفه ای در کرج است.

وکیل ارث کسی است که به قوانین امور حسبی، طبقات مختلف ارث، شرایط محرومیت از ارث، نحوه تقسیم ارث مادر و ارث زن از شوهر، مراحل تقسیم و محاسبه ارث، مهر و موم، تحریر ، تفسیر ترکه و سایر دعوی مربوط به آن آگاهی و تسلط کامل دارد.

فرانک فرنیا با تجربه خود در زمینه حقوق ارث، به شما کمک خواهد کرد تا در دعاوای خود پیرامون امور حسبی پیروز شوید.

فرانک فرنیا با برخوردار بودن از دانش قانونی و آگاهی نسبت به آخرین تغییرات قانونی در زمینه حقوق ارث، مشتریان خود را در زمینه های مختلف حقوق ارث یاری میدهد.

از جمله خدمات حقوق ارث که فرانک فرنیا در کرج ارائه میدهد عبارتند از:

نظارت بر قانون حصول وصایت، نظارت بر قانون حصول وصایت بالغین، نظارت بر قانون حصول وصایت کودکان، نظارت بر قانون حصول وصایت ناتوانان.

فرانک فرنیا با استفاده از دانش قانونی خود، به شما کمک خواهد کرد تا حقوق خود را در دعاوای امور حسبی به درستی پاسخگو باشید.

فرانک فرنیا وکیل متخصص در پرونده های بانکی در کرج

فرانک فرنیا یک وکیل بانکی حرفه ای در کرج است.

وکیل بانکی کسی است که در زمینه پرونده های حقوقی بانکی تخصص دارد. این نوع وکیل به قوانین و مقررات حاکم بر روابط اشخاص و بانک ها آگاهی دارد و می تواند در پرونده های حقوقی مربوط به بانک ها به شما کمک کند. فرانک فرنیا با تجربه خود در زمینه حقوق بانکی، به شما کمک خواهد کرد تا در دعاوای خود پیرامون امور بانکی پیروز شوید.

فرانک فرنیا با برخوردار بودن از دانش قانونی و آگاهی نسبت به آخرین تغییرات قانونی در زمینه حقوق بانکی، مشتریان خود را در زمینه های مختلف حقوق بانکی یاری میدهد.

از جمله خدمات حقوق بانکی که فرانک فرنیا در کرج ارائه میدهد عبارتند از: نظارت بر قرارداد های بانکی، نظارت بر قرارداد های تسهیلات، نظارت بر قرارداد های وام، نظارت بر قرارداد های سپرده گذاری، نظارت بر قرارداد های پروژه های اعتباری و مالی.

فرانک فرنیا با استفاده از دانش قانونی خود، به شما کمک خواهد کرد تا حقوق خود را در دعاوای امور بانکی به درستی پاسخگو باشید.

فرانک فرنیا وکیل متخصص در پرونده های کلاهبرداری پیچیده در کرج

خانم فرانک فرنیا وکیل متخصص کیفری با 21 سال سابقه در امر وکالت و بیش از 500 پرونده کیفری انجام شده در کرج است.

ایشان با علم به روز خود و با سابقه گران بهایی که در طول سالیان در زمینه دعوی کیفری به دست آورده، می تواند گستره دیدی داشته باشد که کمتر وکیلی از آن بهره مند است. 

پرونده های کلاهبرداری پیچیده و سیستماتیک یکی از دعوی است که در آن سابقه وکیل و علم وکیل حرف اول را می زند و اگر شما این پرونده را به یک وکیل مبتدی بسپارید، احتمال برد در اینگونه پرونده ها بسیار پایین می آید.

اگر شما در اینگونه پرونده شاکی و یا متشاکی هستید، ما پیشنهاد می کنیم همین حالا درباره پرونده کلاهبرداری پیچیده با خانم فرانک فرنیا تماس بگیرید.

فرانک فرنیا وکیل در سایت آکام وکیل

آکام وکیل سایت منتشر کننده مطالب حقوقی و رزومه وکلا است، خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در کرج، حق انتشار این رزومه را در سایت آکام وکیل به ما داده است و هر گونه کپی رایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس