]
رزومه 10 تا از بهترین وکیل در آزادگان کرج | آکام وکیلرزومه 10 بهترین وکیل ملکی کرج از روی عملکرد در سال 1402رزومه 10 تا از بهترین وکیل در نبوت کرج | آکام وکیلرزومه 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج در سال 2024رزومه 12 بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 2024رزومه بهترین وکیل خانواده کرج

میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری |akamvakil2024

میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان البرز هستند، طبق مصاحبه آکام وکیل با جناب آقای میلاد حسین زاده، ایشان +7 سال سابقه کاری دارند.

میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری در کرج است.
یکی از بهترین وکیل در کرج آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک با بیش از 7 سال سابقه در امر وکالت است.

میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان البرز هستند، طبق مصاحبه آکام وکیل با جناب آقای میلاد حسین زاده، ایشان +7 سال سابقه کاری دارند.

لذا بنا به خواسته ایشان تعداد پرونده های ایشان و میزان سابقه ایشان به صورت دقیق در سایت آکام وکیل وکیل منتشر نخواهد شد.

آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم از آنجایی که به صورت گزینشی قبول پرونده میکنند، در پرونده های خود پیروزی 88 درصدی در رای داشته اند و همین آمار ایشان را در لیست بهترین وکلای البرز قرار می دهد.

هم چنین آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های دیگر حقوقی مانند دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی حقوقی، دیوان عالی کشور، دعاوی بانکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

تحصیلات و سوابق:

سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری البرز
تحصیلات:کارشناسی ارشد حقوق
 خدمات:مشاوره حضوری+قبول پرونده
 موکلین مطرح:به دلیل حفظ اسرار موکل گفته نشده است

آدرس دفتر آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری:

ضلع شمالی میدان آزادگان، برج نگین البرز، طبقه5

شماره تماس مستقیم آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری:

09122648544

بهترین وکیل کرج
بهترین وکیل در کرج چه کسانی هستند،در اینجا ما به شما می گوییم 2 وکیل از بهترین وکیل کرج از روی عملکرد در سال 1402 یک وکیل خانم و یک وکیل آقا که هستند؟
اینجا کلیک کنید

فهرست مطالب

آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل ملکی در کرج

آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های ملکی در کرج از جمله: دعاوی ثبتی از جمله مشاعی و افراز، ارث، تنظیم قرارداد های فروش، هبه، اجاره، داوری، صلح نامه، شراکت، جعاله، امور وقفی، صورت مجلس تفکیکی، پایان کار، تخلیه اماکن تجاری، الزام به تنظیم سند رسمی و همچنین:

خلع ید، دعاوی تصرف، اجرت المثل املاک و تخلیه، اشتباهات ثبتی، دعاوی سرقفلی، فک رهن و سندهای ضمانتی، دعاوی مربوط به اداره راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان و جانبازان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، پرونده های مربوط به شهرداری، اثبات مالکیت، مزاحت و ممانعت ملکی و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

شما می توانید در پیوند بهترین وکیل خانواده کرج درباره میلاد حسین زاده فرد مقدم بیشتر بدانید.

آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستریوکیل ملکی در کرج آکام وکیل
آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری تصویر آماری 1402در سایت آکام وکیل منتشر شد.

آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل کیفری در کرج

آقای میلاد حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری در تمامی زمینه های کیفری از جمله: قاچاق کالا و ارز، مشروبات الکلی، ضرب و جرح با سلاح گرم و سرد، ضرب و شتم، جرائم رایانه ای، موا مخدر، جرایم پزشکیو همچنین:

خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل اسناد عادی و رسمی و ملکی و اسکناس، سرقت، جرائم مربوط به دادسرا نظامی و دادسرا پزشکی و غیره پرونده شما را قبول می کنند.

آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل خانواده در کرج

آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری در کرج در تمامی زمینه های خانواده از جمله: مهریه، طلاق توافقی و یکطرفه و غیابی، تنصیف اموال و همچنین:

اثبات نسب و زوجیت، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، ایام زوجیت، تمکین، نفقه، دعاوی خانوادگی اقلیت های مذهبی، حضانت و غیره پرونده های شما را قبول می کنند.

آدرس دفتر آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری:

ضلع شمالی میدان آزادگان، برج نگین البرز، طبقه5

شماره تماس مستقیم آقای میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک دادگستری:

09122648544

۱۰ ویژگی وکیل درجه یک برای ارزیابی میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک بخوانید.

قطعا معیارهای مختلفی برای انتخاب وکیل درجه یک وجود دارد که به هنگام انتخاب وکیل باید حتما به آن ها توجه داشته باشید. از همین جهت در ادامه ۱۰ مورد از مهم ترین ویژگی های یک وکیل حرفه ای را برای تان ذکر کردیم تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید:

1. دقت بالای وکیل، برای ارزیابی میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک بخوانید.

بدون شک دقیق بودن یکی از اولین و ضروری ترین ویژگی هاییست که هر وکیل باید داشته باشد، زیرا دقت بالا باعث می شود تا تمام جزئیات پرونده مورد بررسی قرار گرفته و بهترین راه حل ممکن برای آن پیشنهاد شود‌. توجه داشته باشید که یک وکیل غیر حرفه ای و بی دقت با نادیده گرفتن جزئیات مهم ممکن است مانع بزرگی در طول پرونده ایجاد کند که به راحتی قابل حل نباشد، بنابراین حتما به این موضوع توجه کافی داشته باشید.

2. امین بودن وکیل، برای ارزیابی میلاد حسین زاده فرد مقدم وکیل پایه یک بخوانید.

شما باید اطلاعات شخصی و تمام جزئیات مسئله ای که با آن درگیر هستید را به وکیل تان توضیح دهید، با این وجود امین بودن فرد مقابل شما ویژگی مهمیست که از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می کند. یک وکیل درجه یک تمام اطلاعات موکل هایش را مانند اسرار شخصی خودش حفظ کرده و هیچ گاه آن ها را برای دیگران بازگو نمی کند.

برای دیدن بیشتر روی مقاله وکیل درجه یک کلیک کنید.

نحوه استرداد جهیزیه و راه قانونی مطالبه آن

زمانی که زوجه یا خانواده وی اقدام به خرید جهیزیه می کنند یک لیست از اموال خریداری شده تهیه می کنند که به آن سیاهه جهیزیه گفته می شود که باید زوج آن را امضا کند به انضمام امضا شهود .

بهتر است شهود از جانب زوج باشند که اگر بعد ها به مشکل خوردند دادگاه به آن ایراد وارد نکند که شهود از جانب زوجه معرفی شده اند و قرابت سببی و نسبی از طرف ایشان دارند،یا می توانند رسید تحویل جهیزیه از زوج بگیرند که سند عادی محسوب می شود،که بهتر است اگر به صورت رسمی می خواهند که بعد ها این سند مورد انکار و تردید قرار نگیرد،از طریق دفاتر اسناد رسمی این سند رسید تحویل جهیزیه را از زوج بگیرند.

مقالات جذاب 1
  • از ناشزه شدن زن چه سودی به شوهر می رسد ؟ ((مقاله در حال نگارش))
  • چگونه سرقت وسایل خانه توسط همسر اثبات می شود ؟  ((مقاله در حال نگارش))
  • پرداختی ها و هدیه به همسر چگونه مستردد می گردد ؟ ((مقاله در حال نگارش))
عدم وجود سیاهه جهیزیه

در مواردی که سیاهه جهیزیه وجود نداشته است و زوجه به هر دلیلی سیاهه جهیزیه تهیه نکرده است،در اینجا دعوای استرداد جهیزیه با دشواری هایی رو به رو می شود که البته جای نگرانی ندارد،زمانی که زوجه بتواند دو نفر شاهد یا فیلم و تصاویر یا فاکتورهای اقلام خریداری شده را به دادگاه ارائه دهد،می تواند مالکیت خود را نسبت به جهیزیه اثبات کند.

دعوای استرداد جهیزیه

دعوای استرداد جهیزیه یک دعوای مالی محسوب می شود و دعاوی مالی تا مبلغ بیست میلیون تومان در صلاحیت شورای حل اختلاف می باشد و بیش از این مبلغ در صلاحیت دادگاه خانواده می باشد.

برای دیدن بیشتر روی مقاله استرداد جهیزیه کلیک کنید.

4.2/5 - (8+{امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس